O nas

Jesteśmy firmą, która działa nieprzerwanie od 60 lat, jednakże ostatnie 30 to czas naszego największego rozwoju. Chcąc stworzyć miejsce kompleksowych usług transportowych i dla transportu, stworzyliśmy 4 działy usług:

  • transport i spedycje krajowe, międzynarodowe
  • serwis AllTrucks
  • Okręgową Stację Kontroli Pojazdów
  • Stację Paliw BP z myjnią samoobsługową

Każdy dział naszych działań jest dla nas tak samo ważny i odpowiednie zespoły skupiają się na tym, jak udoskonalać świadczone usługi. Tym sposobem dysponujemy nowoczesną flotą z certyfikatami niskiej emisji spalin EURO6, a stacja, serwis i OSKP dostosowane są do obsługi zarówno samochodów osobowych, jak i ciężarowych.

Beskidus - o nas

Kamienie milowe Firmy

Kamienie milowe firmy

Nasze wartości

Nasza misja:

Naszą misją jest świadczenie usług transportowych i dla transportu najwyższej jakości. Dlatego oferujemy usługi transportowe i spedycyjne, jednocześnie prowadząc serwis samochodów osobowych i ciężarowych, Okręgową Stację Kontroli Pojazdów oraz Stację Paliw BP, połączoną z myjnia samochodową. Wszystko po to, aby nasi klienci mieli zapewnioną kompleksową usługę, w jednym miejscu.

Na przestrzeni 30 lat intensywnego rozwoju naszej firmy zdobyliśmy zaufanie i uznanie na rynku, co przekłada się na liczby realizowanych rocznie zleceń, przejechanych kilometrów, klientów serwisu, stacji paliw, myjni czy OSKP.

Niezależnie od działu świadczonych przez nas usług, najważniejsze jest dla nas jedno: zadowolenie każdego klienta. Dążymy do tego przez ciągłe unowocześnianie, podnoszenie kwalifikacji oraz wsłuchiwanie się w głos klientów.

Beskidus prowadzi działania wspierające
zarówno lokalną społeczność jak i pracowników:

Odpowiedzialność społeczna i wprowadzanie rozwiązań przyjaznych dla środowiska to obszary ważne dla działalności firmy Beskidus.
Poniżej przedstawiamy wybrane przykłady naszych działań dla społeczności lokalnej i ekologii, jakie mieliśmy lub mamy możliwość realizować, jak również te, które planujemy do realizacji.

Działania z tej dziedziny, jakimi możemy się pochwalić, to:

Zaufali nam

Jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym dla wielu międzynarodowych korporacji oraz polskich firm. m.in.:

Nasze certyfikaty