Bardzo duże podróże, czyli o tym, jak polska firma Beskidus z Zembrzyc zwiedza Europę.

Już wkrótce zimowe ferie i czas podróży. Zagraniczne wyjazdy i eksplorowanie tych nawet mało popularnych zakątków Europy kuszą coraz większą ilość turystów. Wiele osób rezygnuje z wypraw samolotem i decyduje się na przemierzanie Europy autem – taka wycieczka daje nie tylko niezależność, ale również możliwość zwiedzania mijanych krajów, zanim dotrzemy do miejsca docelowego naszego wakacyjnego relaksu.

Tematem tego artykułu nie są jednak wczasy i związane z nimi podróże a zupełnie inny sposób na odkrywanie Europy – praca w transporcie.

W Zembrzyckiej firmie transportowo-spedycyjnej Beskidus, licznik pokonanych kilometrów wybija każdego roku niebagatelną liczbę 5 milionów.

“Świadczymy usługi transportowe na terenie całej Unii Europejskiej, ze szczególnym uwzględnieniem krajów Europy Zachodniej i Południowej, m.in.: Węgier, Rumunii, Bułgarii, Niemiec, Francji, Belgii, Włoch i Austrii.” – można przeczytać na stronie Beskidus (www.beskidus.pl)

Firma prężnie się rozwija i inwestuje nie tylko w gwarancję bezpiecznej realizacji zleceń, ale przede wszystkim komfort i dobre warunki pracy zatrudnianych kierowców.

Beskidus dysponuje aż 55 własnymi pojazdami z certyfikatem niskiej emisji spalin EURO 6. Możliwości tego nowoczesnego taboru stanowią elastyczną odpowiedź na zróżnicowane potrzeby klienta – do ich dyspozycji są zarówno tzw. naczepy “standard”, “mega” i chłodnie.

Na wyróżnienie zasługuje telematyka pojazdów, którą kilka lat temu wdrożył do swojej firmy Beskidus. Dzięki temu rozwiązaniu, system monitoruje wszystkie istotne aspekty pracy, zarówno pojazdów, jak i kierowców.

Stałe unowocześnienia floty mają bezpośrednie przełożenie na niezwykle wysoki współczynnik terminowości dostaw – aż 99,5%.

Innowacje technologiczne pozwalają również klientom Beskidusa, monitorować swoje dostawy całodobowo.

Sukces każdej firmy to jednak nie tylko stale inwestycje i technologiczny rozwój, ale przede wszystkim kompetentna i odpowiedzialna załoga – z tą świadomością dobiera swoich pracowników Beskidus.

Praca kierowcy zawodowego to odpowiedzialna i wymagająca rola, dlatego też kierowcy Beskidusa mają zapewniony najwyższy poziom komfortu oraz bezpieczeństwa.

Polska ma jedną z najlepszych w Europie infrastrukturę, będącą szalenie istotnym zapleczem pracy kierowców ciężarówek.

“Faktycznie często spotykam się z brakiem zrozumienia, nawet u bliskich mi osób, jak ważna jest moja praca. Tymczasem, bez transportu nie byłoby niczego, sklepy świeciłyby pustkami, nie rozwijałaby się gospodarka”- zauważa Pan Krzysztof, kierowca w firmie Beskidus.

Po chwili z uśmiechem w rozmowie z nami dodaje: “To nie jest łatwa praca, nie wracasz codziennie do żony i dzieci na obiad, ale na pewno nie wieje tu nudą. Codziennie spotykam się z jakąś nową nową sytuacją, nowymi ludźmi, widzę przepiękne krajobrazy, mogę sobie planować urlop, znając te wszystkie najpiękniejsze miejsca z tras w pracy.”

Firma Beskidus, wychodząc naprzeciw stale rosnącym potrzebom transportowym, oferuje klientom usługi spedycji, w ramach której organizuje kompleksowo międzynarodowy oraz krajowy transport.

W ramach świadczonych usług Klienci mają zapewniony nowoczesny tabor i bezawaryjne dostawy,

wysoki współczynnik terminowości dostaw, bezpieczeństwo powierzonych do transportu ładunków oraz najwyższą jakość zaplecza technologicznego.

Jeśli szukasz rzetelnego przewoźnika, możesz bezpłatnie wycenić transport na stronie www.beskidus.pl.