Z pasji do aut i technologii – czyli o zawodzie współczesnego mechanika
samochodowego


Mechanik samochodowy to zawód, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Samochody stają się coraz bardziej skomplikowane, a co za tym idzie, popyt na mechaników samochodowych rośnie. Jeśli myślisz o tym, aby zostać mechanikiem samochodowym, to jest to świetny wybór. Praca mechanika samochodowego ma wiele zalet. Oto kilka z nich:


Dobre zarobki


Mechanicy samochodowi zarabiają dobre pieniądze. Zarobki mechanika samochodowego zależą od doświadczenia, regionu, w którym pracuje, a także od wielkości firmy, w której pracuje. Jednak średnie zarobki mechanika samochodowego w Polsce wynoszą około 5 tysięcy złotych brutto miesięcznie.


Stabilna praca


Praca mechanika samochodowego jest stabilna. Samochody są potrzebne, a popyt na mechaników samochodowych jest duży. Dlatego możesz mieć pewność, że nie będziesz miał problemu ze znalezieniem pracy.


Zróżnicowane obowiązki


Praca mechanika samochodowego jest zróżnicowana. Mechanik samochodowy zajmuje się naprawą i diagnostyką samochodów, a także wymianą części. Dlatego nie będziesz się nudził w pracy.


Możliwość rozwoju


Zawód ten daje ciągłą możliwość rozwoju. Możesz zdobywać nowe umiejętności, awansować na wyższe stanowiska, a także otworzyć własny warsztat samochodowy.

Sprawdziliśmy najciekawsze oferty w okolicy i mamy dla Ciebie znakomitą wiadomość!

Beskidus to największa w regionie firma z branży motoryzacyjnej- stale się rozwijamy i prowadzimy procesy rekrutacyjne do naszego zespołu. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym i transportowym, która nieprzerwanie działa od wielu lat. Ostatnie trzy dekady zalicza do okresu szczególnie dynamicznego rozwoju.
Stawiamy na szkolenia i ciągłe doskonalenie naszych pracowników. To przekłada się na bardzo wysoki poziom świadczonych usług i możliwość indywidualnego podejścia do każdego klienta. Jeśli zatem szukasz ciekawej, dobrze płatnej i stabilnej pracy, zapraszamy- być może to właśnie Ty jesteś idealnym kandydatem do zatrudnienia w naszym zespole. Trzymamy kciuki!